Union si i po šlágru udržel první místo!

Dnešní zápasy čtvrtého kola přinesly šlágr v podobě utkání dvou zatím suverénních celků z čela tabulky. Na prvním místě by TJ Union pouze o skóre před druhým SK Rapid B. Veledůležitý duel dostala na starost mladá trojice rozhodčích, jako hlavní utkání řídil Jan Kraus s asistenty Leošem Mytiskou a Filipem Adámkem. Nutno podotknout, že hlavní Jan Kraus utkání suverénně odřídil do zdárného konce. Tedy zdárného pro hostující Union, který jediným gólem utkání upevnil své první místo v tabulce.

Obrovskou šanci měli domácí hned ve druhé minutě, kdy musel hostující gólman Marek Horn předvést možná klíčový zákrok utkání. Míč se ale opět dostal k útočícímu Kamilu Veberovi, který napodruhé trefil tyč, situaci poté uklidnil Tomáš Rojík úklidem balonu do zámezí. Utkání bylo velmi vyrovnané, ale hra se odvíjela zejména mezi oběma pokutovými územími a brankáři měli práci zřídka. Velkou příležitost měli i hosté na konci prvního dějství, kdy Petr Kutný prošel přes tři domácí bránící hráče a nakonec obešel i vyběhnuvšího brankáře Jiřího Matějku, tím se ale dostal do velmi nepříznivého úhlu a míč, který poslal zpět před branku, domácí stačili uklidit. Duel nakonec rozhodl jediný gól Petra Filmaka ze 72. minuty.

Union se tak bodově osamostatnil ve vedení soutěže. Naopak pro domácí znamená tato porážka sešup z druhého až na páté místo. Ale odehrána jsou pouhá čtyři kola.

Chyba: nemůžu zpracovat XML

Author: Richard Polák

Tvořím webové stránky. Vdechnu život Vašim představám!