Do Zruče zavítala v rámci čtvrtého kola městského přeboru rezerva Chotíkova. Minulý týden se těmto soupeřům příliš nedařilo. Zruč podlehla favoritovi soutěže Unionu 3:0 a Chotíkov zachraňoval remízu s nováčkem z Letné až na poslední chvíli a z domácího zápasu vytěžil pouze bod.

Skóre bylo až do závěru prvního poločasu bezbrankové a zápas otevřený, pak vše odšpuntoval gól Karla Kazdy 39. minuty. Domácí se během zbývajících pěti minut do přestávky trefili ještě třikrát a uťali jakékoli chotíkovské naděje do druhé půle. Ve 42. minutě se trefil Michal Hakr, ve 44. Karel Trnka a ve 45. kapitán Dominik Mošna proměnil pokutový kop.

Ve druhém dějství si domácí hráči góly rozložili průběžně do celého poločasu, aby se diváci nenudili hluchými místy. V 54. minutě skončil v síti původně centr Vojtěcha Maříka, v 69. minutě propálil vše, co stálo v cestě Matěj Polák, v 79. minutě se trefil Tomáš Kepka a dílo zkázy pro chotíkovskou rezervu dokonal v 86. minutě Václav Mašek. O osm branek se tak postaralo osm různých střelců!

Chyba: nemůžu zpracovat XML

Author: Richard Polák

Víc než čtvrt století tvořím webové stránky a e-shopy.