Letná napotřetí bodovala

Letná dnes zavítala na hřiště rezervy Chotíkova. Ten své první body uhrál hned v prvním kole proti nováčkovi VS Plzeň. Letná byla přes solidní výkony stále bez bodu… až do dneška.

Petr Šmaus hvizdem zahájil vyrovnané utkání. Letná přeci jen začala o malinko aktivněji, ale nevyprodukovala z toho nic víc, než tlak. Po chvíli se probudili i Chotíkovští a hra se srovnala, obě mužstva si vytvářela zajímavé příležitosti, ale domácí vytěžili několik nebezpečných trestných kopů a Letnou zachraňoval gólman Petr Chaloupka. Nakonec se po celý první poločas žádnému týmu nepodařilo gól vsítit, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Po změně stran přišel poměrně rychle úder hostů, ve 49. minutě se prosadil Milan Štádler a Letná se ujala vedení. Domácím se nedařilo srovnat, ale nakonec přece donutili Letenské k chybě. V 86. minutě musel zachraňovat situaci Dalibor Máj, který rukou zabránil Chotíkovským skórovat. Protože už ale Letná v brance jednoho gólmana měla, musel tento předčasně do sprch. Chotíkov měl výhodu pokutového kopu. Penaltu ale domácí napoprvé neproměnili, hostující obránce však při snaze míč odkopnout trefil pouze domácího Viktora Hudáka, který se z dorážky už nemýlil. Vzhledem k tomu, že v pár minutách, které zbývaly z řádné hrací doby už nikdo neskóroval, dospěl zápas k penaltovému rozstřelu. V něm byli poměrem 2:4 lepší hosté a vezou si z Chotíkova první dva body do tabulky městského přeboru.

Chyba: nemůžu zpracovat XML

Author: Richard Polák

Víc než čtvrt století tvořím webové stránky a e-shopy.