Domácí rezerva Prazdroje přivítala rezervu krajského Slovanu Plzeň. Slovan měl odehrán zápas navíc a v tabulce tři body. To bylo přesně o tři body více, než domácí, protože ti ve dvou odehraných kolech zatím bodovat nedokázali.

Tentorát se jim to podařilo a hned za tři body. Zásluhu na tom má Matěj Ranš,který v 17. minutě otevřel skóre zápasu. Hned po přestávce zvýšil na 2:0 Jan Titěra. Krátce na to v 52. minutě se hostům podařilo dá kontaktní branku Petrem Hávou, ale poslední slovo měli opět domácí v podání Antonína Dejmka, který proměnil nařízenou penaltu. Druhý poločas ovlivnilo nepříznivé počasí, kdy hrací plocha byla mokrá a velmi kluzká, to bylo příčinou řady soubojů, které utkání trochu vyhrotily, což dokládají tři žluté karty v posledních minutách utkání.

Domácí tak urvali první body do tabulky, bodově se dotáhli na svého soupeře a navíc mají zápas k dobru.

Chyba: nemůžu zpracovat XML

Author: Richard Polák

Víc než čtvrt století tvořím webové stránky a e-shopy.