Dnes hostil nováček přeboru Sokol Plzeň-letná Union. Oko fanouška potěšilo celkem sedm branek – nutno podotknout, že hlavně oko hostujícího fanouška. Domácí podlehli 3-5.

Už v osmé minutě rozvlnil síť za zády domácího brankáře Petra Chaloupka Adam Sýkora. Domácí na nic nečekali a vyrovnali gólem Dominika Vacka. Ve dvacáté minutě strhli vedení na svou stranu, když Marek Horn v brance hostů musel podruhé lovit míč ze sítě, kam ho tentokrát dopravil Stanislav Žák. Po půlhodině hry bylo opět vyrovnáno, skóroval Petr Filmak. Gólem do šatny překlopil vedení opět na stranu hostů střelec úvodní branky Adam Sýkory.

Ve druhém poločase se domácí borci už gólově neprosadili, zato hosté přidali ještě dva zářezy. V 57. minutě Martin Hořánek a v úplném závěru Slavko Vukovič.

Domácí Letná je tak po dvou kolech zatím bez bodu, naopak Union se díky skóre dostal do čela tabulky.

Chyba: nemůžu zpracovat XML

Author: Richard Polák

Tvořím webové stránky. Vdechnu život Vašim představám!