Černické áčko dnes dopoledne hostilo v krajském přeboru Horní Břízu a podlehlo jí 2:3. Béčko se pak po obědě postaral, aby víkend nebyl hodnocen jako neúspěšný.

Do domácí branky se postavil Zdeněk Daněk, který už odchytal poločas dopoledního utkání. Kapituloval už v šesté minutě, když se prosadil lhotský hrající trenér Václav Bezdička. Domácí rychle odpověděli a hned v 8. minutě skóre srovnali díky Miloši Laiblovi.

V 16. minutě opět udeřili hosté brankou svého trenéra. Odpověď domácích tentokrát přišla trochu s odstupem ve 34. minutě opět z kopačky Miloše Laibla. Do šaten se tak šlo za nerozhodného stavu.

ve druhém poločase opět jako první udeřili hosté, když se hattricku dočkal Václav Bezdička. Domácím se dlouho nedařilo prosadit, nevyužili ani výhodu v podobě pokutového kopu. Nakonec se i na straně domácích Miloš Laibl dočkal hattricku, když srovnal skóre v 81. minutě.

Domácí to nakoplo a nakonec skórovali ještě Zdeněk Hacker v 84. minutě a na konečných 5:3 uzavřel v 86. minutě Kamil Vacek.

Chyba: nemůžu zpracovat XML

Author: Richard Polák

Tvořím webové stránky. Vdechnu život Vašim představám!