Už je to tady!

Tak nám to zase začíná! Dnešním dnem se opět rozjíždí kolotoč utkání v rámci Městského přeboru mužů.

Hned v prvním kole je tu první předehrávka, která navíc přináší třaskavé derby mezi Tornádem Hradiště a béčkem Sokola Černice. Utkání hrané na šikmé ploše v Hradišti začíná dnes v 18 hodin. Řízením utkání byl pověřen pan Vladimír Pastyřík, kterému budou asistovat Václav Burda a Luděk Lhoták.

Zbylé zápasy se pak rozdělí rovnoměrně do obou víkendových dnů. V sobotu přivítají Litice na domácím hřišti Letnou (rozhodčí: Schingler – Opalecký, Votruba). Jak dopadne souboj pátého celku z loňského ročníku s nováčkem, se budou diváci postupně dovídat od 17 hodin.

Další sobotní zápas odehraje Union s Prazdrojem (rozhodčí: Adamčík). Prazdroj naposledy nad Unionem zvítězil na penalty 17. září 2011. Od té doby se soupeři utkaly celkem sedmkrát a vždy vítězně pro Union, který má teď výhodu domácího prostředí. Utkání začíná také v 17 hodin.

Posledním sobotním zápasem bude derby blízkých sousedů z Chrástu a Zruče (rozhodčí: Šmaus – Šlajs, Fencl). Zruč přes léto restartoval svůj B tým a ze staré gardy udělala juniorku plnou hladových mladých vlčáků. Příprava jim vyšla na výbornou – dvakrát remizovali (Druztová 4:4, Trnová 3:3) a dvakrát zvítězili (nad áčkem Plas 5:3 a s Dobříčem 9:4). Bude zajímavé sledovat, jak se jim bude dařit v ostrém soutěžním utkání. I přes domácí prostředí to zřejmě nebude mít Chrást dvakrát snadné.

Městský přebor pak pokračuje nedělní částí, béčko Sokola Lhota přivítá v azylu ve Vstiši Druztovou (rozhodčí: Šlauf – Kraus, Krňoul). Utkání začíná už ve 14 hodin.

Od 17 hodin se utkají Chotíkov B s dalším nováčkem Vodními stavbami Plzeň (rozhodčí: Schingler – Opalecký, Adámek).

Rovněž od 17 hodin nastoupí poslední z nováčků Košutka B na Lopatárně proti Rapidu B (rozhodčí: Šmaus – Šimek A., Kříž).

Pátek 23.8.2019
18:00HradištěČernice B
Sobota 24.8.2019
17:00ChrástZruč B
17:00LiticeLetná
17:00UnionPrazdroj
Neděle 25.8.2019
14:00Lhota BDruztováhřiště: Vstiš
17:00Chotíkov BVS Plzeň
17:00Rapid BKošutka B
Share:

Author: Richard Polák

Víc než čtvrt století tvořím webové stránky a e-shopy.