První vítězství si připsali v novém ročníku městského přeboru hráči černického béčka, kteří v dnešní předehrávce porazili Tornádo Hradiště na jeho hřišti 4:3, ale byli to domácí, kdo vstřelil více branek.

Hosté se ujali vedení už v osmé minutě, kdy brankáře Fryše překonal Pavel Mastný. Domácím se podařilo prakticky vzápětí vyrovnat, když ve dvanácté minutě teprve šestnáctiletého brankáře hostů prostřelil Vít Pikhart.

Další rychlá změna skóre přišla po půl hodině hry. Nejprve strhl vedení na stranu hostů Miloš Laibl, aby po šesti minutách vyrovnal domácí Tomáš Beránek. Do přestávky se skóre už neměnilo.

Po změně stran čekali diváci na další branku do 59. minuty, kdy poslal do vedení opět hosty Michal Chvojka. Domácí se sice snažili, ale ve vyrovnání jim bránily nepřesnosti v zakončení. Nakonec se štěstí přiklonilo k hostům, když si po hostujícím rohovém kopu srazil míč do vlastní branky kapitán domácích Ondřej Pytlík. Minutu před koncem se domácím přeci jen podařilo vsítit třetí branku druhou trefou Víta Pikharta. Na odvrácení porážky to bylo ovšem pozdě.

Chyba: nemůžu zpracovat XML