Tak už padla. První červenou kartu obdržel gólman Druztové

Druztová se po dvou venkovních zápasech poprvé v sezoně představila na domácím trávníku. Navíc situace, ve které po dvou kolech byla ji nutila upnout vše k výhře. Její snahy však utnula červená karta, kterou ve 41. minutě obdržel gólman Pavel Purka za zmaření zjevné brankové možnosti. Rozhodčí pan Opalecký do zápisu uvedl: „…Vyloučený hráč – brankář vyběhl proti útočníkovi soupeře, který sám postupoval s míčem na branku domácích. Přibližně 3 m před PÚ útočící hráč udělal brankáři kličku, ten však pronikajícího hráče podrazil a zabránil tak útočníkovi pokračovat v akci a dosáhnout branky…„.

Přesilovku ve druhém poločase hosté z Černic využili, když se postupně trefili Pavel Mastný v69. minutě, Lukáš Táborský v 79. a Miloš Laibl minutu před koncem.

Druztová tak i po třetím kole zůstává spolu s Letnou a Vodními stavbami poslední bez bodu, nicméně VS i Letná mají zítřejší zápas k dobru, navíc i výrazně lepší skóre. Druztovští už musejí nutně zabrat. Možná se dočkají už ve čtvrteční předehrávce na Vodních stavbách.

Chyba: nemůžu zpracovat XML

Author: Richard Polák

Víc než čtvrt století tvořím webové stránky a e-shopy.