Rozhodčí zvítězili, i když se štěstím

Ve včerejším podvečeru byl na umělce v Brojově ulici k vidění zajímavý zápas, který sehráli plzeňští fotbaloví rozhodčí proti mladíkům Vodních staveb Plzeň.

Že budou mít kluci „vodnický“ před sebou těžký úkol bylo jasné hned, jakmile se tým rozhodčích rozestavil. Do klece se postavil Zdeněk Říha, před ním nastoupil likvidátor veškerých šancí Mára Kračmer a na druhé straně na hrotu stál druhý nejproduktivnější střelec uplynulé sezony městského přeboru Václav Duspiva. Zápas začali páni rozhodčí opatrně, a tak se hra v prvních deseti minutách odvíjela především na jejich polovině.jakmile však našli společnou řeč, začali se i oni osmělovat k výpadům na soupeřovu branku. Zápas probíhal ve svižném tempu, ale nepřesnosti neumožňovaly rozhodčím plnohodnotně zakončit, na druhé straně pak veškeré snahy nekompromisně likvidoval Marek Kračmer, a tak byl stav dlouho bezbrankový. Zhruba ve čtvrtině utkání dali mladí vodníci rozhodčím výhodu přímého kopu ze zajímavé vzdálenosti. Míče se chopil Josef Smitka a nekompromisní střelou poslal tým Referee do vedení. poté se utkání odvíjelo ve stejném duchu, jako před změnou skóre. Kluci z VS dokázali nakonec skóre vyrovnat, a protože rozhodčí vyloženou šnci těsně před přestávkou neproměnili, první poločas skončil smírně 1:1. Ve druhé půli šli rozhodčí do dvoubrankového trhánku. Nejprve po rohovém kopu skóroval MartinHavránek. Třetí branku týmu sudích přidal Jan Mičan a zdálo se být hotovo. Jenže mladý týmvodníků se nemínil vzdát. V samém záběru stálo při rozhodčích několikrát štěstí.

Chyba: nemůžu zpracovat XML

Author: Richard Polák

Tvořím webové stránky. Vdechnu život Vašim představám!