Lídr ztratil zápas i vedení v soutěži

Lídr soutěže Union zavítal v sobotu na horkou půdu do Litic. V jarní části minulé sezony tam vyválčil vítězství 4:2 a i díky tomu skončil v celkovém pořadí o bod před Liticemi. Tentokrát zůstaly tři body doma.

Do branek se proti sobě nepostavili tentokrát dva Markové. Domácí svatyni hlídal Marek Kračmer, u hostů došlo ke změně a místo Marka Horna se do brány postavil Jan Dvořák.

Byli to hosté, kteří otevřeli skóre. V šestnácté minutě se trefil kapitán Karel Knaf a poslal tak svůj tým do vedení. Následující minuty však žádné střelecké hody nepřinesly a skóre zůstávalo stejné i přes ubíhající čas. zásadní okamžik utkání přišel v 75. minutě, kdy domácí dostali možnost v podobě pokutového kopu. Z puntíku se nemýlil Pavel Vacek a srovnal skóre zápasu na 1:1. Hosté nakonec neudrželi ani remízu, domácím se podařilo díky Jaroslavu Kovaříkovi vstřelit rozhodující branku v poslední minutě utkání.

Union tak v posledních patnácti minutách přišel nejenom o vítězství v utkání a tři body, ale i o vedení v soutěži, kde se propadl až na třetí příčku za nyní vedoucí rezervu Černic a rezervu Lhoty.

Author: Richard Polák

Víc než čtvrt století tvořím webové stránky a e-shopy.