Zručská juniorka si veze tři body z Chrástu

Do Chrástu přijel v rámci prvního kole městského přeboru značně omlazený tým Zruče a z derby si odvezl první tři body do tabulky.

V Chrástu se hosté ujali vedení už v sedmé minutě brankou Dominika Mošny a tento stav zůstav nakonec až do poločasové přestávky. Po změně stran se střelec prvnío gólu hostí postavil v 61. minutě k nařízenému pokutovému kopu a opět chrásteckého sekretáře Honzu Kokošku v brance překonal. Na debakl domácím zadělal třetí brankou hostů v 76. minutě Michal Klail.

Ke konci utkání přeci jen mladíci ze Zruče povolili v koncentraci a domácí toho využili dvěma rychlými góly v 87. a 90. minutě. Nicméně kontaktní branka přišla příliš pozdě, a tak si zručská juniorka odváží první tři body za výhru 3:2.

Sestavy: Domácí Kokoška Jan (B) – Matys Miroslav, Tupý David, Bórik Martin (55′ Süsz Jakub), Brýla Miroslav, Černý Václav (46′ Fabián Šimon), Doležal Tomáš (K), Chládek Martin, Šuster Jan, Brýla Adam (84′ Bukvald Jaroslav), Pour Robert | Hosté Berger Jiří (B) – Klail Michal (86′ Vaňourek Ondřej), Korelus František, Riedl Pavel, Mošna Dominik (K), Kraus Michal (44′ Varga Pavel), Hakr Michal, Kučera Jan (84′ Klik Václav), Šustr Ondřej, Mancl Patrik (89′ Turoň Lukáš), Mašek Václav

Author: Richard Polák

Víc než čtvrt století tvořím webové stránky a e-shopy.