Tornádo se přiřítilo tento víkend Na Lopatárnu, příliš velké škody ale nenapáchalo a domácím se podařilo uhájit všechny tři body.

Domácí byli mírnými favority, ale i tak se dal očekávat vyrovnaný souboj. Hosté chtěli po ztrátě v domácím zápase z minulého týdne bodovat naplno, domácí zase zachraňovali víkend, když áčko Rapidu den před tím prohrálo se Zručí.

Utkání začalo svižně, už v 8. minutě se trefil hostující kapitán Ondra Pytlík. Jenže tři minuty na to bylo zásluhou domácího Jana Holíka vyrovnáno. Když se už zdálo, že do šaten se půjde za nerozhodného stavu, utekl hostující obraně Michal Peroutka a sám před brankářem Radkem Fryšem nezaváhal.

Hosté však nic nebalili, po změně stran skóre srovnal v 63. minutě Martin Beránek. Jenomže domácí dělbu bodů nechtěli, což dal jasně najevo v 77. minutě Miroslav Novák, který stanovil konečné skóre na 3-2 pro domácí Rapid.

Chyba: nemůžu zpracovat XML

Author: Richard Polák

Víc než čtvrt století tvořím webové stránky a e-shopy.