Zápasy krajského přeboru

Přinášíme aktuální přehled dohrávek a jarní části plzeňského krajského přeboru:

9. KOLO

A1A090231.01.2021 13:30ChotíkovVejprnice
A1A090331.01.2021 13:30ZručHolýšovUMT
A1A090631.01.2021 13:30StaňkovNýrsko
A1A090731.01.2021 13:30ČerniceZD Meclov
A1A090831.01.2021 13:30Domažlice BBolevecUMT
A1A090130.01.2021 15:45NepomukLhotaKlatovy UMT
A1A090530.01.2021 14:30Horní BřízaTlumačovUMT
A1A090430.01.2021 14:00StříbroRapidUMT

10. KOLO

A1A100107.02.2021 16:00LhotaBolevecVejprnice UMT
A1A100207.02.2021 13:30ZD MeclovDomažlice BTřebnice
A1A100307.02.2021 13:30NýrskoČernice
A1A100407.02.2021 13:30TlumačovStaňkov
A1A100507.02.2021 13:30RapidHorní Bříza
A1A100806.02.2021 18:00NepomukChotíkovKlatovy UMT
A1A100606.02.2021 14:00StříbroHolýšovUMT
A1A100706.02.2021 10:00VejprniceZručUMT

11. KOLO

A1A110114.02.2021 13:30ChotíkovLhota
A1A110214.02.2021 13:30ZručNepomukUMT
A1A110514.02.2021 13:30StaňkovRapid
A1A110614.02.2021 13:30ČerniceTlumačov
A1A110714.02.2021 13:30Domažlice BNýrskoUMT
A1A110814.02.2021 13:30BolevecZD MeclovBukovec
A1A110413.02.2021 14:30Horní BřízaHolýšovUMT
A1A110313.02.2021 14:00StříbroVejprniceUMT

12. KOLO

A1A120221.02.2021 14:00NýrskoBolevec
A1A120321.02.2021 14:00TlumačovDomažlice B
A1A120421.02.2021 14:00RapidČernice
A1A120821.02.2021 14:00ChotíkovZruč
A1A120120.02.2021 16:00LhotaZD MeclovVejprnice UMT
A1A120720.02.2021 15:45NepomukStříbroKlatovy UMT
A1A120620.02.2021 12:00VejprniceHorní BřízaUMT
A1A120519.02.2021 18:00HolýšovStaňkovHoršovský Týn UMT

13. KOLO

A1A130128.02.2021 14:00ZručLhotaUMT
A1A130428.02.2021 14:00StaňkovVejprnice
A1A130528.02.2021 14:00ČerniceHolýšov
A1A130628.02.2021 14:00Domažlice BRapidUMT
A1A130728.02.2021 14:00BolevecTlumačovBukovec
A1A130828.02.2021 14:00ZD MeclovNýrskoTřebnice
A1A130327.02.2021 14:30Horní BřízaNepomukUMT
A1A130227.02.2021 14:00StříbroChotíkovUMT

14. KOLO

A1A140207.03.2021 14:30TlumačovZD Meclov
A1A140307.03.2021 14:30RapidBolevec
A1A140707.03.2021 14:30ChotíkovHorní Bříza
A1A140807.03.2021 14:30ZručStříbroUMT
A1A140106.03.2021 16:00LhotaNýrskoVejprnice UMT
A1A140606.03.2021 15:45NepomukStaňkovKlatovy UMT
A1A140506.03.2021 10:00VejprniceČerniceUMT
A1A140405.03.2021 18:00HolýšovDomažlice BHoršovský Týn UMT

15. KOLO

A1A150314.03.2021 14:30StaňkovChotíkov
A1A150414.03.2021 14:30ČerniceNepomuk
A1A150514.03.2021 14:30Domažlice BVejprniceUMT
A1A150614.03.2021 14:30BolevecHolýšovBukovec
A1A150714.03.2021 14:30ZD MeclovRapidTřebnice
A1A150814.03.2021 14:30NýrskoTlumačov
A1A150213.03.2021 14:30Horní BřízaZručUMT
A1A150113.03.2021 14:00StříbroLhotaUMT

16. KOLO

A1A160321.03.2021 16:00ZD MeclovHolýšovTřebnice
A1A160521.03.2021 16:00Domažlice BNepomukUMT
A1A160721.03.2021 16:00StaňkovZruč
A1A160621.03.2021 11:30ČerniceChotíkov
A1A160120.03.2021 17:00LhotaTlumačovVejprnice UMT
A1A160220.03.2021 16:00NýrskoRapid
A1A160420.03.2021 16:00BolevecVejprniceBukovec
A1A160820.03.2021 15:30Horní BřízaStříbroUMT

17. KOLO

A1A170228.03.2021 15:00StaňkovStříbro
A1A170728.03.2021 15:00HolýšovNýrsko
A1A170127.03.2021 16:00Horní BřízaLhotaUMT
A1A170327.03.2021 16:00ZručČernice
A1A170427.03.2021 16:00ChotíkovDomažlice B
A1A170527.03.2021 16:00NepomukBolevec
A1A170627.03.2021 16:00VejprniceZD Meclov
A1A170827.03.2021 16:00RapidTlumačov

18. KOLO

A1A180604.04.2021 16:30Domažlice BZručUMT
A1A180804.04.2021 16:00StaňkovHorní Bříza
A1A180404.04.2021 15:00ZD MeclovNepomukTřebnice
A1A180704.04.2021 10:30ČerniceStříbro
A1A180103.04.2021 16:30LhotaRapid
A1A180203.04.2021 16:30TlumačovHolýšov
A1A180303.04.2021 16:30NýrskoVejprnice
A1A180503.04.2021 16:30BolevecChotíkovBukovec

19. KOLO

A1A190811.04.2021 16:30HolýšovRapid
A1A190111.04.2021 16:00StaňkovLhota
A1A190210.04.2021 16:30Horní BřízaČernice
A1A190310.04.2021 16:30StříbroDomažlice BUMT
A1A190410.04.2021 16:30ZručBolevec
A1A190510.04.2021 16:30ChotíkovZD Meclov
A1A190610.04.2021 16:30NepomukNýrsko
A1A190710.04.2021 10:15VejprniceTlumačov

20. KOLO

A1A200718.04.2021 17:00Domažlice BHorní BřízaUMT
A1A200518.04.2021 15:00ZD MeclovZručTřebnice
A1A200818.04.2021 10:30ČerniceStaňkov
A1A200117.04.2021 17:00LhotaHolýšov
A1A200217.04.2021 17:00RapidVejprnice
A1A200317.04.2021 17:00TlumačovNepomuk
A1A200417.04.2021 17:00NýrskoChotíkov
A1A200617.04.2021 17:00BolevecStříbroBukovec

21. KOLO

A1A210225.04.2021 16:00StaňkovDomažlice B
A1A210125.04.2021 10:30ČerniceLhota
A1A210324.04.2021 17:00Horní BřízaBolevec
A1A210424.04.2021 17:00StříbroZD MeclovUMT
A1A210524.04.2021 17:00ZručNýrsko
A1A210624.04.2021 17:00ChotíkovTlumačov
A1A210724.04.2021 17:00NepomukRapid
A1A210824.04.2021 17:00VejprniceHolýšov

22. KOLO

A1A220202.05.2021 17:00HolýšovNepomuk
A1A220802.05.2021 17:00Domažlice BČerniceUMT
A1A220602.05.2021 15:00ZD MeclovHorní BřízaTřebnice
A1A220101.05.2021 17:00LhotaVejprnice
A1A220301.05.2021 17:00RapidChotíkov
A1A220401.05.2021 17:00TlumačovZruč
A1A220501.05.2021 17:00NýrskoStříbro
A1A220701.05.2021 17:00BolevecStaňkovBukovec

23. KOLO

A1A230109.05.2021 17:00Domažlice BLhotaUMT
A1A230309.05.2021 16:00StaňkovZD Meclov
A1A230209.05.2021 10:30ČerniceBolevec
A1A230408.05.2021 17:00Horní BřízaNýrsko
A1A230508.05.2021 17:00StříbroTlumačovUMT
A1A230608.05.2021 17:00ZručRapid
A1A230708.05.2021 17:00ChotíkovHolýšov
A1A230808.05.2021 17:00NepomukVejprnice

24. KOLO

A1A240316.05.2021 17:00HolýšovZruč
A1A240716.05.2021 15:00ZD MeclovČerniceTřebnice
A1A240115.05.2021 17:00LhotaNepomuk
A1A240215.05.2021 17:00VejprniceChotíkov
A1A240415.05.2021 17:00RapidStříbro
A1A240515.05.2021 17:00TlumačovHorní Bříza
A1A240615.05.2021 17:00NýrskoStaňkov
A1A240815.05.2021 17:00BolevecDomažlice BBukovec

25. KOLO

A1A250223.05.2021 17:00Domažlice BZD Meclov Hřiště: UMT
A1A250423.05.2021 16:00StaňkovTlumačov
A1A250323.05.2021 10:30ČerniceNýrsko
A1A250122.05.2021 17:00BolevecLhotaBukovec
A1A250522.05.2021 17:00Horní BřízaRapid
A1A250622.05.2021 17:00StříbroHolýšovUMT
A1A250722.05.2021 17:00ZručVejprnice
A1A250822.05.2021 17:00ChotíkovNepomuk

26. KOLO

A1A260430.05.2021 17:00HolýšovHorní Bříza
A1A260830.05.2021 15:00ZD MeclovBolevecTřebnice
A1A260129.05.2021 17:00LhotaChotíkov
A1A260229.05.2021 17:00NepomukZruč
A1A260329.05.2021 17:00VejprniceStříbro
A1A260529.05.2021 17:00RapidStaňkov
A1A260629.05.2021 17:00TlumačovČernice
A1A260729.05.2021 17:00NýrskoDomažlice B

27. KOLO

A1A270306.06.2021 17:00Domažlice BTlumačovUMT
A1A270506.06.2021 16:00StaňkovHolýšov
A1A270106.06.2021 15:00ZD MeclovLhotaTřebnice
A1A270406.06.2021 10:30ČerniceRapid
A1A270205.06.2021 17:00BolevecNýrskoBukovec
A1A270605.06.2021 17:00Horní BřízaVejprnice
A1A270705.06.2021 17:00StříbroNepomukUMT
A1A270805.06.2021 17:00ZručChotíkov

28. KOLO

A1A280513.06.2021 17:00HolýšovČernice
A1A280112.06.2021 17:00LhotaZruč
A1A280212.06.2021 17:00ChotíkovStříbro
A1A280312.06.2021 17:00NepomukHorní Bříza
A1A280412.06.2021 17:00VejprniceStaňkov
A1A280612.06.2021 17:00RapidDomažlice B
A1A280712.06.2021 17:00TlumačovBolevec
A1A280812.06.2021 17:00NýrskoZD Meclov

29. KOLO

A1A290420.06.2021 17:30Domažlice BHolýšovUMT
A1A290620.06.2021 16:00StaňkovNepomuk
A1A290220.06.2021 15:00ZD MeclovTlumačovTřebnice
A1A290520.06.2021 10:30ČerniceVejprnice
A1A290119.06.2021 17:30NýrskoLhota
A1A290319.06.2021 17:30BolevecRapidBukovec
A1A290719.06.2021 17:30Horní BřízaChotíkov
A1A290819.06.2021 17:30StříbroZručUMT

30. KOLO

A1A300627.06.2021 17:30HolýšovBolevec
A1A300126.06.2021 17:30LhotaStříbro
A1A300226.06.2021 17:30ZručHorní Bříza
A1A300326.06.2021 17:30ChotíkovStaňkov
A1A300426.06.2021 17:30NepomukČernice
A1A300726.06.2021 17:30RapidZD Meclov
A1A300826.06.2021 17:30TlumačovNýrsko
A1A300526.06.2021 17:00VejprniceDomažlice B
Share:

Author: Richard Polák

Tvůrce webových stránek - vdechnu život Vašim představám...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.