Memoriál Josefa Lexe pošesté

Celkem sedm týmů se zúčastnilo letošního pátého ročníku Memoriálu Josefa Lexe ve Zruči. Kromě fotbalistů Dobříče, Horní Břízy, Druztové, dvou výběrů domácí Zruče, také týmy hokejových Indiánů a hokejistů z Meteoru Třemošná.

Poprvé (a konečně) se turnaj kategorie U-11 uskutečnil na hlavním travnatém hřišti, takže se účastníkům netavily podrážky.

Celkovým vítězem se staly kluci z Horní Břízy, kteří si tak zopakovali předloňský úspěch. Na druhém místě skončil Sokol Dobříč, nováček na turnaji. Třetí místo letos obsadili hokejoví Indiáni. První bez medaile letos skončili hokejisté z Meteroru Třemošná, kteří byli vloni pátí, a tak si o stupínek polepšili. Domácí výběry nedopadly výsledkově úplně dobře, tým ’08, který vloni bral zlato letos pouze páté místo. Tým ’09 skončil šestý, což je stejné umístění, jako v loňském roce.

Finálový zápas se letos proměnil v nervy drásající podívanou a rozhodovat nakonec musely až pokutové kopy!